Snack për qen – Beef Jerky Cheer Chews 100 gr

500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Snack për qen me shije vici per qen të rracës së vogël dhe mesatare.

100% natyralë pa asnjë aditiv.

Produkt vendas, i kontrolluar, i testuar me standardet e BE-së.

Ofrojnë një mundësi të shëndetshme aktiviteti rekreativ për qentë.

Maksimizojnë fokusin e qenit gjatë trajnimit.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për qen - Beef Jerky Cheer Chews 100 gr