Snack Dog – Beef Jerky Cheer Chews 100 gr

500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Snack për qen me shije vici per qen të rracës së vogël dhe mesatare.

100% natyralë pa asnjë aditiv.

Produkt vendas, i kontrolluar, i testuar me standardet e BE-së.

Ofrojnë një mundësi të shëndetshme aktiviteti rekreativ për qentë.

Maksimizojnë fokusin e qenit gjatë trajnimit.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Snack Dog – Beef Jerky Cheer Chews 100 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: PetEat
  • Vendor: PetEat
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack Dog - Beef Jerky Cheer Chews 100 gr

500.00 L

Add to Cart