Dog Snack – Bully Sticks Cheer Chews 180 gr

500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

I mbushur me proteina dhe fibra, snack Bully Sticks është i përshtatshëm për qentë e rinj dhe energjikë, por jo për të vegjlit që janë ende në fazën e rritjes.

100% natyralë pa asnjë aditiv.

Produkt vendas, i kontrolluar, i testuar me standardet e BE-së.

Ofrojnë një mundësi të shëndetshme aktiviteti rekreativ për qentë.

Maksimizojnë fokusin e qenit gjatë trajnimit.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Bully Sticks Cheer Chews 180 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Bully Sticks Cheer Chews 180 gr

500.00 L

Add to Cart