Dog Snack – Pig Ears Cheer Chews 65 gr

350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Veshë derri me proteina të larta për qen 6 muajsh e më lart.

100% natyralë pa asnjë aditiv.

Produkt vendas, i kontrolluar, i testuar me standardet e BE-së.

Ofrojnë një mundësi të shëndetshme aktiviteti rekreativ për qentë.

Maksimizojnë fokusin e qenit gjatë trajnimit.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Pig Ears Cheer Chews 65 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Pig Ears Cheer Chews 65 gr

350.00 L

Add to Cart