Dog Snack – Lamb Twisties Cheer Chews 125 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Në formë gërshetash. E përkryer për qentë e vegjël dhe të rinj, duke përfshirë këlyshët në rritje.

100% natyralë pa asnjë aditiv.

Produkt vendas, i kontrolluar, i testuar me standardet e BE-së.

Ofrojnë një mundësi të shëndetshme aktiviteti rekreativ për qentë.

Maksimizojnë fokusin e qenit gjatë trajnimit.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Lamb Twisties Cheer Chews 125 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: PetEat
  • Vendor: PetEat
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Snack - Lamb Twisties Cheer Chews 125 gr

600.00 L

Add to Cart