Snack për qen – Crunchy Turkey Liver Acana 100 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: ACTRDTUR0010 Categories: , ,

Mëlçi e freskët e gjelit të detit, patate e ëmbël e dehidratuar, gjeldeti i dehidratuar, gjeldeti i freskët, aromatizues natyral, yndyra e gjelit të detit

Gjeli i detit tretet lehtësisht, ndërsa mëlçia e gjelit të detit është një burim i proteinave pa yndyrë, për një shije të parezistueshme që qentë do ta duan

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Acana & Orijen
  • Shitësi: Acana & Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack për qen - Crunchy Turkey Liver Acana 100 gr