Snack për qen – Crunchy Beef Liver Acana 100 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: ACTRDBEE0010 Categories: , ,

Mëlçi e papërpunuar viçi, patate e ëmbël e dehidratuar, mish viçi i dehidratuar, viçi i papërpunuar Angus, aromatizues natyral, yndyrë viçi.

Mishi i viçit garanton një shije të parezistueshme që qentë do ta duan, ndërsa mëlçia e viçit është një burim i shkëlqyer proteinash

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për qen - Crunchy Beef Liver Acana 100 gr