Shampo White Natures Protection 250 ml

1,235.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Shampo “White Coat Whitening” me përbërës të cilësisë më të lartë dhe ekstrakt mjalti, i projektuar për të ndriçuar gëzofin e kafshës shtëpiake. Shampoja është projektuar si për qentë e bardhë ashtu edhe për macet.

Pigmenti vjollcë në shampo neutralizon në mënyrë perfekte dhe largon ngjyrat e zverdhura ose kafe nga gëzofi.

Për kafshët shtëpiake me gëzof të bardhë:

  • Thekson ngjyrën. Me kujdes dhe pa i dëmtuar largon njollat ​​e verdha dhe rrit natyrshëm ngjyrën e bardhë.
  • Gëzof me shkëlqim. Panthenoli në përbërje ushqen shtresën dhe i jep asaj një shkëlqim të shëndetshëm.
  • PH optimale. Ilaçi me përbërje të butë, natyrale funksionon në mënyrë efektive dhe nuk irriton lëkurën e kafshës shtëpiake dhe ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit optimal të pH të lëkurës.

Me ekstrakt mjalti

Falë ekstraktit të mjaltit që përmban përbërja, shtresa hidratohet thellë, zbutet dhe falë panteonit krehet lehtësisht, jep një shkëlqim të shëndetshëm.

Verifikuar nga profesionistë:

  • Përbërje e sigurt – pa silikone, parabene dhe SLS.
  • Krijuar nga mbarështuesit – produkte të besueshme dhe të nivelit të lartë.

Përdorimi: Hollojeni shampon me ujë të ngrohtë në një raport 1:10, lagni gëzofin dhe shpërndajeni produktin. Masazhojeni për rreth 3 minuta dhe shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë.

Falë formulës së saj jashtëzakonisht të butë, shampoja është e përkryer për kafshët shtëpiake me lëkurë të ndjeshme.

Prodhuar në Bashkimin Evropian.

Informacion paralajmërues. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën. Ruajeni të mbyllur mirë, në paketimin e tij origjinal, në një vend të thatë dhe të freskët. Largojeni nga fëmijët.

Përbërja : Ujë, koko-sulfat natriumi, koko-glukozid, kokamidopropil betainë, gliceril oleat, pantenol, glicerinë, ekstrakt mel (mjaltë), niseshte hidroksipropil i oksiduar PG-trimonium klorid, niseshte hidroksimonium-kloridedium 1-klorid, klorid 1-klorid, niseshte. , PEG-40 vaj kastori i hidrogjenizuar, ure, acid laktik, acid levulinik, acid p-anisik, acid citrik, acid vjollce 43, fenoksietanol, etilheksilglicerinë, acid benzoik, parfum, citronellol, heksil kinene, linamalol,

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo White Natures Protection 250 ml