Ushqim për mace – Lamb Natures Protection 100 gr

180.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

  • Mishi i qingjit – mish me pak yndyrë dhe kalori, dhe lehtësisht i tretshëm, pëlqehet nga kafshët shtëpiake. I përshtatshëm për macet që kalojnë kohë në shtëpi.
  • Cilësia më e lartë.
  • I pasur me substanca të dobishme për organizmin.
  • Paketim i përshtatshëm: i lehtë për t’u hapur, i përshtatshëm për t’u përdorur gjatë udhëtimeve.
  • E shëndetshme për zemrën.

Përmban taurinë, e cila është thelbësore për funksionin kardiovaskular, zhvillimin dhe funksionin e muskujve skeletorë, shikimin dhe sistemin nervor qendror.

Inulina prebiotike natyrale që mbështet mikroflorën optimale të zorrëve dhe përmirëson peristaltikën e zorrëve.

Përbërja: mish 41 % (min. 4 % qengji), produkte të përpunimit të perimeve (inulin 0,1 %), drithëra, ekstrakte proteinash bimore, minerale, sheqerna të ndryshëm.

Aditivë/kg:

Shtesa ushqyese: vit. E (3a700) – 30 mg, taurinë (3a370) – 222,89 mg, vit. B1 (3a821) – 3,80 mg dhe jodur kaliumi (3b201) – 0,23 mg, pentahidrat sulfat bakri (II) (3b405) – 2,37 mg, monohidrat sulfat mangani (3b503) – 5,69 mg sulfat dhe zink monohidrat (3b605) – 41,96 mg. Aditiv teknologjik: sepiolit (E562) – 1556 mg.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar 9 %,

fibër e papërpunuar 0,8 %,

yndyrë e papërpunuar 4%,

hiri i papërpunuar 2 %,

përmbajtja e lagështisë 82 %.

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Lamb Natures Protection 100 gr