Snack për qen – Rabbit Sticks Nature’s Protection 75 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

 • Shije dhe erë natyrale.
 • Pa ngjyrues artificialë, aromatizues dhe konservues.
 • I përshtatshëm për qen me sistem tretës të ndjeshëm.
 • Përmban 46.5% mish lepuri dhe 30% pulë.
 • Mishi i lepurit ka veti hipoalergjike.
 • Snacks janë të përshtatshme për të kontrolluar peshën e kafshës shtëpiake, pasi mishi i lepurit është një burim i dobët proteinash.
 • Për qentë e rritur.

Përbërja: lepur 46,5 %, pulë 30 %, niseshte 13 %, glicerinë 6 %, proteina bimore 5 %, sorbitol 4 %, kripë 0,5 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 21%

fibra të papërpunuara – 1%

yndyrë e papërpunuar – 7%

hiri i papërpunuar – 4%

lagështi – 23%

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

 • Emri i dyqanit Natures Protection
 • Shitësi: Natures Protection
 • Address:
 • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack për qen - Rabbit Sticks Nature's Protection 75 gr