Ushqim për mace – Beef & Turkey Natures Protection 100 gr

180.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

  • Me mish viçi – një burim proteinash me një sasi të bollshme hekuri, i cili ndihmon në ruajtjen e funksionit të duhur të trurit dhe sistemit imunitar.
  • Me gjel deti – një burim proteinash dhe energjie lehtësisht i tretshëm nuk e rëndon aparatin tretës dhe i jep shumë energji organizmit.
  • Cilësia më e lartë.
  • I pasur me substanca të dobishme për organizmin.
  • Paketim i përshtatshëm: i lehtë për t’u hapur, i përshtatshëm për t’u përdorur gjatë udhëtimeve.
  • E shëndetshme për zemrën.

Ushqimi me përbërje unike është i destinuar për macet me mosfunksionim të traktit urinar, mund të ndihmojë në zgjidhjen e problemeve me formimin e gurëve.

Një nivel i ekuilibruar i nivelit të mineraleve në me boronicat e kuqe ndihmon në shëndetin e shëndetit të duhur të sistemit urinar.

Përmban taurinë, e cila është e rëndësishme për sistemin kardiovaskular dhe sistemin nervor qendror.

Përbërja: mish dhe produkte të përpunimit të mishit 37 % (min. 4 % mish viçi, min. 4 % gjeldeti), produkte të përpunimit të perimeve, fruta (0,9 % boronicë të thata ekuivalente me 4 % boronicë), ekstrakte proteinash bimore, minerale, të ndryshme sheqernat.

Aditivë/kg:

Shtesa ushqyese: vit. E (3a700) – 28 mg, taurinë (3a370) – 203,40 mg, vit. B1 (3a821) – 2,16 mg, jodur kaliumi (3b201) 0,21 mg, sulfat bakri (II) pentahidrat (3b405) – 2,16 mg, monohidrat sulfat mangani (3b503) – 5,19 mg, monohidrat zinku (3b605) 38,30 mg, DL-metioninë, teknikisht e pastër (3c301) – 207 mg.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar 8 %,

fibër e papërpunuar 0,8 %,

yndyrë e papërpunuar 3,5 %,

hiri i papërpunuar 3 %,

i lagësht 83 %.

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Beef & Turkey Natures Protection 100 gr