Qumësht për këlyshë – Nature’s Protection 200 gr

2,550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Qumësht pothuajse pa laktozë (kjo substancë shkakton diarre tek të vegjlit). Ky qumësht është i barabartë me qumështin e nënës së këlyshëve dhe mund të ndihmojë organizmin e tyre me vitamina, minerale për zhvillimin e kockave dhe rritjen.

Miratuar nga veterinerët.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Natures Protection
  • Shitësi: Natures Protection
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Qumësht për këlyshë - Nature's Protection 200 gr