Ushqim për qen – Beef Chuck 500 gr/15 kg

400.00 L9,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Proteinat e shëndetshme në gamën e ushqimit të thatë Chuck ndihmojnë në ndërtimin dhe mirëmbajtjen e masës muskulore

Additional information

Weight N/A
Sasia

15 kg, 500 gr

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Beef Chuck 500 gr/15 kg

400.00 L9,000.00 L

Shto në shportë