Dog Food- Beef Chuck 500 gr/15 kg

400.00 L9,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Proteinat e shëndetshme në gamën e ushqimit të thatë Chuck ndihmojnë në ndërtimin dhe mirëmbajtjen e masës muskulore

Additional information

Weight N/A
Sasia

15 kg, 500 gr

Be the first to review “Dog Food- Beef Chuck 500 gr/15 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food- Beef Chuck 500 gr/15 kg

400.00 L9,000.00 L

Add to Cart