Lodër për qen – Kong Fluppy Medium/Large

2,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Ndjenja realiste e litarit me nyje të brendshme kënaq instinktet natyrore, ndërsa teksturat e ndryshme dhe gërvishtjet përgatiten për lojë. Me mbushje minimale për më pak rrëmujë bëhuni gati për lojëra zbavitëse dhe buzëqeshje.

Per qen Medium/Large

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Pluto.al
  • Shitësi: Pluto.al
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Lodër për qen - Kong Fluppy Medium/Large