Dog Toy – Kong Fluppy Medium/Large

2,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: KFP1572 Categories: , Tags: , , ,

Ndjenja realiste e litarit me nyje të brendshme kënaq instinktet natyrore, ndërsa teksturat e ndryshme dhe gërvishtjet përgatiten për lojë. Me mbushje minimale për më pak rrëmujë bëhuni gati për lojëra zbavitëse dhe buzëqeshje.

Per qen Medium/Large

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Toy – Kong Fluppy Medium/Large”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Toy - Kong Fluppy Medium/Large

2,700.00 L

Add to Cart