Ushqim për qen – Core Savoury Duck 85 gr

300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç

Krijuar vetëm për qentë e rracave të vogla – shije të shijshme, shumëllojshmëri me copa mishi dhe perime të shëndetshme që mund t’i shihni në salcat e shijshme.

Përbërja:

Pule 48%, Lëng pule, Rosë 3%, Bizele 3%, Karrota 3%, Niseshte patate, Mëlçi pule, Vezë, Minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 950 Kcal/Kg ose 81 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.085 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Core Savoury Duck 85 gr