Ushqim i lagësht për qen – Yora 390 gr

650.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim i lagësht i ekuilibruar dhe hipoalergjik, i rekomanduar për qentë e rritur mbi 12 muaj. Të gjitha të mirat e proteinave natyrale të insekteve, me karrota e cila është e pasur me fibra dhe vitaminë A, dhe patate e cila inkurajon lëvizshmërinë e mirë të zorrëve dhe ka një indeks të ulët glicemik, për energji me çlirim të ngadaltë. Çikorja dhe prebiotikët e shtuar ofrojnë mbështetje për sistemin tretës, nxisin jashtëqitje të shëndetshme dhe shumë më tepër.

Additional information

Weight 0.39 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim i lagësht për qen - Yora 390 gr

650.00 L