Dog Wet food – Yora 390 gr

650.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: ULY301 Categories: , , Tags: , ,

Ushqim i lagësht i ekuilibruar dhe hipoalergjik, i rekomanduar për qentë e rritur mbi 12 muaj. Të gjitha të mirat e proteinave natyrale të insekteve, me karrota e cila është e pasur me fibra dhe vitaminë A, dhe patate e cila inkurajon lëvizshmërinë e mirë të zorrëve dhe ka një indeks të ulët glicemik, për energji me çlirim të ngadaltë. Çikorja dhe prebiotikët e shtuar ofrojnë mbështetje për sistemin tretës, nxisin jashtëqitje të shëndetshme dhe shumë më tepër.

Additional information

Weight 0.39 kg
Be the first to review “Dog Wet food – Yora 390 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Wet food - Yora 390 gr

650.00 L