Snacks për qen-Boxby Cold Pressed Salmon Treat 100 gr

450.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: BXB303 Categories: , ,

BOXBY COLD PRESSED SALMON TREAT është i përshtatshëm për qenushë dhe qen të rritur. Ky trajtim është hipoalergjik dhe përmban një proteinë të vetme të salmonit me përmbajtje të lartë peshku. Ky produkt është i cilësisë premium, i bërë me një recetë pa gluten dhe pa drithëra. Produkti është i paketuar në një qese 100g të rimbyllshme.

Përbërja:

Peshku dhe derivatet e peshkut (70% Salmon), Derivatet me origjinë bimore (2% Tapioka), Vajra dhe yndyrna, Maja.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 28%, Yndyrë bruto 6%, Hiri i papërpunuar 10%, Fibër e papërpunuar 1%, Lagështi 18%

Aditivë: konservues

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Cold Pressed Salmon Treat 100 gr