Snack për qen – Dried Rabbit Ears Nature’s Protection 20 gr

320.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

  • Shije dhe erë natyrale.
  • I përshtatshëm për qen të bardhë.
  • I përshtatshëm për kafshë shtëpiake me sistem tretës të ndjeshëm, nuk e ndërlikon aparatin tretës.
  • Lepuri është burimi i vetëm i proteinave.
  • Snack perfekt për stërvitje.

Përbërja: veshët e lepurit 98 %, sorbitol 1,5 %, kripë 0,5 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 56%

fibra të papërpunuara – 1%

yndyrë e papërpunuar – 6,5%

hiri i papërpunuar – 5%

lagështi – 16%

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për qen - Dried Rabbit Ears Nature's Protection 20 gr