Zbutës me keratinë Healthy Coat Keratin 1 L

1,235.00 L2,950.00 L (-2%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Clear

Përmban përbërës hidratues dhe riparues që depërtojnë në thelbin e qimeve, duke forcuar folikulat dhe duke ushqyer qimet nga brenda.

Zbutësi me keratinë është një trajtim unik, i krijuar për të rindërtuar flokët nga brenda jashtë, i zhvilluar duke përdorur teknologjinë profesionale të cilësisë më të lartë.

I pasur me keratinë

Keratina e hidrolizuar mund të përmirësojë strukturën e flokëve për një pamje më të lëmuar, ndërkohë që rindërton shtresën mbrojtëse natyrale të flokëve nga brenda, duke e mbushur me proteina dhe duke i dhënë volumin.

Falë një përbërje unike të përbërësve aktivë, struktura e flokëve hidratohet dhe rigjenerohet, flokët bëhen më të butë, të lëmuar dhe të lehtë për t’u krehur.

 

 

 

Additional information

Weight 1 kg
Sasia

1 liter, 250 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Zbutës me keratinë Healthy Coat Keratin 1 L

1,235.00 L2,950.00 L (-2%)

Shto në shportë