Dog Snack – Dried Rabbit Ears Nature’s Protection 20 gr

320.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

  • Shije dhe erë natyrale.
  • I përshtatshëm për qen të bardhë.
  • I përshtatshëm për kafshë shtëpiake me sistem tretës të ndjeshëm, nuk e ndërlikon aparatin tretës.
  • Lepuri është burimi i vetëm i proteinave.
  • Snack perfekt për stërvitje.

Përbërja: veshët e lepurit 98 %, sorbitol 1,5 %, kripë 0,5 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 56%

fibra të papërpunuara – 1%

yndyrë e papërpunuar – 6,5%

hiri i papërpunuar – 5%

lagështi – 16%

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Dried Rabbit Ears Nature’s Protection 20 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Dried Rabbit Ears Nature's Protection 20 gr

320.00 L

Add to Cart