Cat Snack – Fish Natures Protection 100 gr

180.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

 • Me peshk
 • Përmbajtja totale e mishit 50 %
 • Nuk ka ngjyra artificiale dhe përmirësues
 • E butë dhe e lehtë për t’u përtypur
 • Lehtë për t’u tretur: përmban inulin, një prebiotik natyral që ruan mikroflorën optimale të zorrëve dhe përmirëson peristaltikën e zorrëve.
 • Paketim i përshtatshëm: i lehtë për t’u hapur dhe përdorur gjatë udhëtimeve.
 • Për macet e rritura me sistem të ndjeshëm tretës

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Cat Snack – Fish Natures Protection 100 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: Natures Protection
 • Vendor: Natures Protection
 • Address:
 • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Snack - Fish Natures Protection 100 gr

180.00 L

Add to Cart