Dog Snack – Rabbit Sticks Nature’s Protection 75 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

  • Shije dhe erë natyrale.
  • Pa ngjyrues artificialë, aromatizues dhe konservues.
  • I përshtatshëm për qen me sistem tretës të ndjeshëm.
  • Përmban 46.5% mish lepuri dhe 30% pulë.
  • Mishi i lepurit ka veti hipoalergjike.
  • Snacks janë të përshtatshme për të kontrolluar peshën e kafshës shtëpiake, pasi mishi i lepurit është një burim i dobët proteinash.
  • Për qentë e rritur.

Përbërja: lepur 46,5 %, pulë 30 %, niseshte 13 %, glicerinë 6 %, proteina bimore 5 %, sorbitol 4 %, kripë 0,5 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 21%

fibra të papërpunuara – 1%

yndyrë e papërpunuar – 7%

hiri i papërpunuar – 4%

lagështi – 23%

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Rabbit Sticks Nature’s Protection 75 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Rabbit Sticks Nature's Protection 75 gr

550.00 L

Add to Cart