Cat Snack – Salmon Sterilised Natures Protection 100 gr

180.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

  • Salmoni është peshku më i popullarizuar, lehtësisht i tretshëm, plot me Omega-3, i cili ndihmon në ruajtjen e një gëzofi me shkëlqim dhe lëkurë të shëndetshme. I përshtatshëm për macet e sterilizuara ose të prirura ndaj obezitetit, ndihmon në ruajtjen e peshës optimale.
  • Cilësia më e lartë.
  • I pasur me substanca të dobishme për organizmin.
  • Paketim i përshtatshëm: i lehtë për t’u hapur, i përshtatshëm për t’u përdorur gjatë udhëtimeve.
  • E shëndetshme për zemrën.

Përmban taurinë, e cila është e rëndësishme për sistemin kardiovaskular dhe sistemin nervor qendror.

Përbërja: mish dhe produkte të përpunimit të mishit 33 %, peshk dhe produkte të përpunimit të peshkut 8 % (4 % salmon), produkte të përpunimit të perimeve (1 % fibër bizele), minerale.

Aditivë/kg:

Shtesa ushqyese: vit. E (3a700) – 31 mg, taurinë (3a370) – 225,47 mg, vit.C (3a311) – 98,38 mg, vit. B1 (3a821) – 2,39 mg, biotinë (3a880) – 0,01 mg, jodur kaliumi (3b201) – 0,23 mg, pentahidrat sulfat bakri (II) (3b405) – 2,39 mg, sulfat mangani monohidrat ( 3b503) – 5,75 mg, monohidrat sulfat zinku (3b605) – 42,45 mg, DL-metioninë, 230 mg për bruto teknike (3c301)

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 9,5%;

vaj bruto dhe yndyrë – 4%;

hiri i papërpunuar – 2%,

fibër e papërpunuar – 1,5%;

lagështi – 82%

 

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Cat Snack – Salmon Sterilised Natures Protection 100 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snack - Salmon Sterilised Natures Protection 100 gr

180.00 L

Add to Cart