Sterilised Cat Food – Lifestyle Turkey 85 gr

170.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

992 in stock

Gjel Deti – shpend me pak yndyrë që tretet shpejt dhe e përshtatshme për kontrollin e peshës. Trofta është një burim i acideve yndyrore omega-3 që forcojnë lëkurën dhe gezofin, përmirësojnë imunitetin dhe ndihmojnë në ruajtjen e funksionit të duhur të zemrës.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Sterilised Cat Food – Lifestyle Turkey 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Sterilised Cat Food - Lifestyle Turkey 85 gr

170.00 L

Add to Cart