Shampoo White Coat Whitening 250 ml

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Shampo “White Coat Whitening” me përbërës të cilësisë më të lartë dhe ekstrakt mjalti, i projektuar për të ndriçuar gëzofin e kafshës shtëpiake. Përdoret për qentë e bardhë ashtu edhe për macet.

Pigmenti vjollcë në shampo neutralizon në mënyrë perfekte dhe largon ngjyrat e zverdhura ose kafe nga gëzofi.

Për kafshët shtëpiake me gëzof të bardhë:

  • Thekson ngjyrën. Me kujdes dhe pa i dëmtuar gëzofi largon njollat ​​e verdha dhe rrit natyrshëm ngjyrën e bardhë.
  • Gëzof me shkëlqim. Panthenoli në përbërje ushqen shtresën dhe i jep asaj një shkëlqim të shëndetshëm.
  • PH optimale. Ilaçi me përbërje të butë, natyrale funksionon në mënyrë efektive dhe nuk irriton lëkurën e kafshës shtëpiake dhe ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit optimal të pH të lëkurës.

Me ekstrakt mjalti

Falë ekstraktit të mjaltit që përmban përbërja, shtresa hidratohet thellë, zbutet dhe falë panteonit krehet lehtësisht, jep një shkëlqim të shëndetshëm.

Verifikuar nga profesionistë:

  • Përbërje e sigurt – pa silikone, parabene dhe SLS.
  • Krijuar nga mbarështuesit – produkte të besueshme dhe të nivelit të lartë.

Përdorimi: Hollojeni shampon me ujë të ngrohtë në një raport 1:10, lagni gëzofin dhe shpërndajeni. Masazhojeni për rreth 3 minuta dhe shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë.

Prodhuar në Bashkimin Evropian.

Informacion paralajmërues. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën. Nëse keni një reaksion alergjik, ndaloni përdorimin e produktit. Ruajeni të mbyllur mirë, në paketimin e tij origjinal, në një vend të thatë dhe të freskët. Mbroni nga fëmijët.

Përbërja : Ujë, koko-sulfat natriumi, koko-glukozid, kokamidopropil betainë, gliceril oleat, pantenol, glicerinë, ekstrakt mel (mjaltë), niseshte hidroksipropil i oksiduar PG-trimonium klorid, niseshte hidroksimonium-kloridedium 1-klorid, klorid 1-klorid, niseshte. , PEG-40 vaj kastori i hidrogjenizuar, ure, acid laktik, acid levulinik, acid p-anisik, acid citrik, acid vjollce 43, fenoksietanol, etilheksilglicerinë, acid benzoik, parfum, citronellol, heksil kinene, linamalol,

 

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Be the first to review “Shampoo White Coat Whitening 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Shampoo White Coat Whitening 250 ml

1,900.00 L

Add to Cart