Dog Snack – Duck Breast Meat Natures Protection 75 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

  • Shije dhe erë natyrale.
  • Ka veti hipoalergjike.
  • Rosa është burimi i vetëm i proteinave.
  • Përmban 94% rosë.
  • Trajtim perfekt për stërvitje.

Përbërja: rosë 94 %, glicerinë 3 %, sorbitol 3 %

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 45%

fibra të papërpunuara – 3%

yndyrë e papërpunuar – 3%

hiri i papërpunuar – 1%

lagështi – 23%

Për qentë e rritur.

 

 

 

Additional information

Weight 1.5 kg
Be the first to review “Dog Snack – Duck Breast Meat Natures Protection 75 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Duck Breast Meat Natures Protection 75 gr

550.00 L

Add to Cart