Shampoo Healthy Coat Keratin 250 ml/1 l

3,250.00 L5,000.00 L (-35%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Clear

Shampo “Healthy Coat Keratin Shampoo” me përbërës të cilësisë më të lartë dhe keratinë për ushqyerjen dhe hidratimin e gëzofit dhe lëkurës së kafshës shtëpiake. I përshtatshëm për përdorim në të gjitha llojet e gëzofëve për qen dhe mace.

Kjo shampo,  për qen dhe mace, plotësohet me keratin, “materialin kryesor të ndërtimit” të flokëve.

Projektuar për të mbështetur një gëzof të shëndetshëm:

Me ekstrakt nga 7 barishte

Për shkak të pranisë së 7 ekstrakteve bimore, ndihet një efekt i veçantë hidratues. Përbërja natyrale e shampos ndihmon në hidratimin dhe ushqimin e flokëve dhe shtresës së kafshës shtëpiake. Përveç kësaj, shampo ka erë të këndshme dhe freskuese.

Prodhuar në Bashkimin Evropian.

Informacion paralajmërues. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën. Një reaksion alergjik ndodh rrallë. Nëse keni një reaksion alergjik, ndaloni përdorimin e produktit. Ruajeni të mbyllur mirë, në paketimin e tij origjinal, në një vend të thatë dhe të freskët. Mbroni nga fëmijët.

 

Additional information

Weight 0.25 kg
Sasia

1000 ml, 250 ml

Be the first to review “Shampoo Healthy Coat Keratin 250 ml/1 l”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Shampoo Healthy Coat Keratin 250 ml/1 l

3,250.00 L5,000.00 L (-35%)

Add to Cart