Puppy Milk – Nature’s Protection 200 gr

2,550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Qumësht pothuajse pa laktozë (kjo substancë shkakton diarre tek të vegjlit). Ky qumësht është i barabartë me qumështin e nënës së këlyshëve dhe mund të ndihmojë organizmin e tyre me vitamina, minerale për zhvillimin e kockave dhe rritjen.

Miratuar nga veterinerët.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Puppy Milk – Nature’s Protection 200 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Puppy Milk - Nature's Protection 200 gr

2,550.00 L

Add to Cart