Dog Food-Tuna Grain Free Lenda

3,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim I plotë HIPOALERGJIK për qentë e rinj dhe të rritur me probleme intolerance ndaj drithrave, si dhe lekurë atopike ( tharje e lëkurës) dhe me vështirësi tretjeje. Kjo recetë përmban proteinë toni (27% ton) si dhe Krill (4%) . Plotësuar
me vaj peshku që përmban nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë per nje lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Eshtë i pasur me MSM , një anti-inflamantor natyral ideal për të lehtësuar proceset alergjike (krruajtjet dhe çrregullime të lëkurës). Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe
ligamenteve në gjëndje optimale

Additional information

Weight 3 kg
Be the first to review “Dog Food-Tuna Grain Free Lenda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food-Tuna Grain Free Lenda

3,500.00 L