Dog Food – Red Adult Salmon Natures Protection 1.5 kg

5,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Me salmon dhe krill

  • Përbërja plotësohet nga një element ekskluziv – krill. Ky është një krustac i vogël, i ngjashëm me karkalecat, i dalluar nga përfitimet shumëfunksionale për trupin e kafshës shtëpiake. Acidet yndyrore të pazëvendësueshme Omega-3 që fshihen në krill të vegjël absorbohen 2.5 herë më mirë sesa nga vaji i zakonshëm i peshkut. Për më tepër, përbërësi natyral i krillit – vitamina kolina, veçanërisht e rëndësishme për funksionimin e qetë të trurit, është 12 herë më aktiv se ai i shtuar.
  • Salmoni premium i certifikuar është burimi kryesor i proteinave me cilësi të lartë. Të gjithë përbërësit përzgjidhen duke marrë parasysh rekomandimet e veterinerëve dhe ekspertëve të ushqyerjes, sipas nevojave natyrore të kafshës suaj.

Formula speciale

Prodhuar në përputhje me një formulë të veçantë RCE (RCE) Red Coat Enhancer), kështu që mund të ndihmojë në mbrojtjen dhe nxjerrjen në pah të pigmentit të gezofit të kuq.

Qeliza të mbrojtura

Antioksidantë natyralë

Vitamina E dhe ekstrakti i rozmarinës mund të ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga efektet e dëmshme të radikalëve të lirë.

ME MINERAL MicroZeoGen

Për një sistem imunitar të shëndetshëm

I plotësuar me një mineral natyral, klinooptilolit të mikronizuar dinamikisht, i cili stimulon në mënyrë aktive mikroflorën e zorrëve dhe përthithjen e lëndëve ushqyese. Për shkak të mikrostrukturës së tij të veçantë, mund të përdoret për të hequr toksinat nga trupi dhe për të forcuar sistemin imunitar.

 

 

 

Additional information

Weight 4 kg
Be the first to review “Dog Food – Red Adult Salmon Natures Protection 1.5 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Red Adult Salmon Natures Protection 1.5 kg

5,600.00 L

Add to Cart