Dog Food – Ranchlands Acana 2 kg & 11.4 kg

3,500.00 L13,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Receta ACANA Ranchlands është e pasur me përbërje të bagëtive të rritura në ferma dhe peshq të liqenit të ujërave të ëmbla. Duke respektuar dietat natyrale evolucionare e qenit, përbërësit përdoren në përmasat e të gjithë gjahut – mish, peshk, organet.

 

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Be the first to review “Dog Food – Ranchlands Acana 2 kg & 11.4 kg”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Acana & Orijen
  • Vendor: Acana & Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Food - Ranchlands Acana 2 kg & 11.4 kg

3,500.00 L13,000.00 L

Add to Cart