Dog Food – Lifestyle White Fish Natures Protection 1.5 kg & 10 kg

2,150.00 L7,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

100% ushqim i plotë dhe i ekuilibruar për qentë e rritur me peshk të bardhë hipoalergjik dhe krill Unik Antarktik. Krill antarktik, burim unik dhe 100% i qëndrueshëm I Omega3, i shërben trupit tëkafshës suaj me përfitime të provuara
shkencërisht. Formulë pa grurë. Mund të ndihmojë në zvogëlimin e rrezikut të alergjisë ndaj glutenit të grurit. Burimi kryesor dhe lehtësisht i tretshëm i cilësisë më të lartë të proteinave – peshku i bardhë, i njohur mirë si hypoallergenic.

Additional information

Weight 1.5 kg
Sasia

1.5 kg, 10 kg

Be the first to review “Dog Food – Lifestyle White Fish Natures Protection 1.5 kg & 10 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Lifestyle White Fish Natures Protection 1.5 kg & 10 kg

2,150.00 L7,800.00 L

Add to Cart