Dog Snack – Rabbit Ears with Fish Nature’s Protection 75 gr

580.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

  • Shije dhe erë natyrale.
  • I përshtatshëm për qen të bardhë.
  • Ka veti hipoallergjike.
  • Përmban 50.8% peshk dhe 38% veshë lepuri.
  • Peshk me pak yndyrë.
  • Snack perfekt për stërvitje.

Përbërja: peshk 50,8 %, veshë lepuri 38 %, niseshte 3 %, glicerinë 3 %, proteina bimore 3 %, sorbitol 2 %, kripë 0,2 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 28%

fibra të papërpunuara – 0,2 %

yndyrë e papërpunuar – 6%

hiri i papërpunuar – 4%

lagështi – 18%

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Rabbit Ears with Fish Nature’s Protection 75 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Rabbit Ears with Fish Nature's Protection 75 gr

580.00 L

Add to Cart