Dog Snack – Rabbit Heart Bites Nature’s Protection 75 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

  • Shije dhe erë natyrale.
  • I përshtatshëm për qen të bardhë.
  • I përshtatshëm për kafshë shtëpiake me sistem tretës të ndjeshëm, nuk e ndërlikon aparatin tretës.
  • Mish me pak yndyrë, pra i përshtatshëm për kontrollin e peshës së kafshëve shtëpiake.
  • Snack perfekt për stërvitje.

Për qentë e rritur.

Përbërja: pulë 44,5 %, zemër lepuri 25 %, niseshte 15 %, glicerinë 6 %, proteina bimore 5 %, sorbitol 4 %, kripë 0,5 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 21%

fibra të papërpunuara – 1%

yndyrë e papërpunuar – 7%

hiri i papërpunuar – 4%

lagështi – 23%

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snack – Rabbit Heart Bites Nature’s Protection 75 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snack - Rabbit Heart Bites Nature's Protection 75 gr

550.00 L

Add to Cart