Ushqim për qenushë – Yora 1.5 kg & 12 kg

2,750.00 L16,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

This product is currently out of stock and unavailable.

Një brand ushqimi unik britanik me bazë insektesh.

Insektet e YORAs ofrojnë përfitime unike shëndetësore që i bëjnë ata superiore ndaj mishit të zakonshëm për disa arsye:

Ato janë 100% hipoalergjike, me veti antioksiduese dhe anti-inflamatore.

Ato gjithashtu promovojnë florën e shëndetshme të zorrëve dhe kanë një përzierje unike të yndyrave të shëndetshme që mund të ndihmojnë në uljen e kolesterolit dhe mbrojtjen kundër demences.

Proteina e insekteve është rekomanduar nga veterinerët pasi proteinat e mishit janë shkaktari numër 1 i intolerancës ushqimore.

Shoqata Britanike e Veterinarisë mbështet plotësisht ushqimet me baza proteinike të insekteve për ata që kërkojnë një opsion eko-miqësor për kafshët e tyre shtëpiake ose si pjesë e një dietë të re proteinike hipoalergjike.

Për qentë me stomak të ndjeshëm apo që kanë probleme me tretjen, YORA është zgjedhja ideale!

Additional information

Weight N/A
Madhesia

,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qenushë - Yora 1.5 kg & 12 kg

2,750.00 L16,000.00 L