Ushqim për qen-Salmon Lenda 3 kg

2,750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UQSL30 Categories: , ,

Ushqim i plotë me përbërje salmoni për qentë e rritur të një madhësie mesatare dhe me një aktivitet normal ditor.
Kjo recetë është e pasur me salmon (21% salmon) dhe e plotësuar me ZINK dhe vaj salmoni që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Salmoni është një burim proteinash i ndryshëm dhe shumë I shijshëm që mund të përdoret në rastet e problemeve të tretjes ose të intolerancës ndaj proteinave të zakonshme, sic është pula. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight 3 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

2,750.00 L