Dog Food-Salmon Lenda 3 kg

2,750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Ushqim i plotë me përbërje salmoni për qentë e rritur të një madhësie mesatare dhe me një aktivitet normal ditor.
Kjo recetë është e pasur me salmon (21% salmon) dhe e plotësuar me ZINK dhe vaj salmoni që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Salmoni është një burim proteinash i ndryshëm dhe shumë I shijshëm që mund të përdoret në rastet e problemeve të tretjes ose të intolerancës ndaj proteinave të zakonshme, sic është pula. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndje optimale.

Additional information

Weight 3 kg
Be the first to review “Dog Food-Salmon Lenda 3 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food-Salmon Lenda 3 kg

2,750.00 L