Snacks për qen/mace-Plaited Nerve Lenda

330.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Nervi I derrit I tharë në formën e një gërshete që ofron proteina me origjinë shtazore. Lehtësisht I tretshëm , ndihmon në forcimin e dhëmbëve , ka një fuqi të madhe energjitike dhe fazorizon tranzitin intestinal. Ushqim I pasur me Vitaminen B1 dhe fibër.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore