Ushqim për qen – Core Savoury Lamb 85 gr

300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç

Krijuar vetëm për qentë e rracave të vogla – shije të shijshme, shumëllojshmëri me copa mishi dhe perime të shëndetshme që mund t’i shihni në salcat e shijshme.

Përbërja:

Pule 47%, Lëng pule, Qengji 3%, mish dreri 3%, Patate të ëmbla të bardha 3%, karrota 3%, niseshte patate, Mëlçi pule, vezë, minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 1020 Kcal/Kg ose 87 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.085 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Core Savoury Lamb 85 gr