Snacks për qen-Boxby Mini Bites

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

SKU: BXB111 Categories: , ,

Boxby Mini janë një kombinim i pulës dhe peshkut, i cili është i shkëlqyeshëm për stërvitje dhe është i përshtatshëm për qenushë dhe qen të rritur.

Ky trajtim është i gjithi natyral, nuk ka gluten dhe drithëra dhe ka pak yndyrë.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (pule 46%), peshku dhe derivatet e peshkut (13%), derivatet me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 28%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 3%, Fibër bruto 1%, Lagështi 30%.

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Mini Bites