Maskë natyrale për njollat rreth syve Tauro Pro Line

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: TPL63380 Categories: , Tags: ,

Ndihmon në eliminimin e njollave kafe rreth syve, gojës ose zonave të tjera në gëzof dhe parandalon formimin e njollave.

Maska me argjilë “Tauro Pro Line Pure Nature Stainless look 3in1” përbëhet nga përbërësit aktivë të mëposhtëm:

 • Kaolinë – siguron një efekt zbardhues natyral dhe të butë.
 • Minerali MicroZeogen – thith papastërtitë, dhe e pengon atë të depërtojë në shtresë.
 • Argjendi – zvogëlon përhapjen e baktereve dhe ka efekt antibakterial.

Ndihmon në eliminimin e njollave kafe rreth syve, gojës ose zonave të tjera të shtresës dhe parandalon formimin e njollave:

 • Nuk përmban zbardhues apo peroksid, nuk dëmton strukturën e gëzofit.
 • Mund të ndihmojë në eliminimin e njollave kafe rreth syve, gojës ose vendeve të tjera të veshjes.
 • Mund të ndihmojë në mbrojtjen e shtresës nga formimi i njollave.
 • Për qentë dhe macet e të gjitha moshave

Përdoret:

 • Për mbrojtje nga njollat ​​kafe: aplikojeni me kujdes ilaçin në vendet që janë kafe, prisni disa minuta të thahen dhe lëreni. Përdoreni produktin sipas nevojës.
 • Maska thith lagështinë e lotëve dhe të pështymës pa e tharë apo dëmtuar gëzofin.
 • Për të hequr njollat ​​kafe: Aplikojeni produktin me kujdes në zonat e skuqura të shtresës, prisni derisa të thahen dhe kreheni. Aplikojeni 1-2 herë në ditë ose sipas nevojës derisa njollat ​​të zhduken.
 • Për të arritur rezultatet më të mira, përdorni me Tauro Pro Line Pure Mist.

Prodhuar në Bashkimin Evropian.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Sasia

1000 ml, 250 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Maskë natyrale për njollat rreth syve Tauro Pro Line