Natural mask for spots around the eyes Tauro Pro Line

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: TPL63380 Categories: , Tags: ,

Ndihmon në eliminimin e njollave kafe rreth syve, gojës ose zonave të tjera në gëzof dhe parandalon formimin e njollave.

Maska me argjilë “Tauro Pro Line Pure Nature Stainless look 3in1” përbëhet nga përbërësit aktivë të mëposhtëm:

 • Kaolinë – siguron një efekt zbardhues natyral dhe të butë.
 • Minerali MicroZeogen – thith papastërtitë, dhe e pengon atë të depërtojë në shtresë.
 • Argjendi – zvogëlon përhapjen e baktereve dhe ka efekt antibakterial.

Ndihmon në eliminimin e njollave kafe rreth syve, gojës ose zonave të tjera të shtresës dhe parandalon formimin e njollave:

 • Nuk përmban zbardhues apo peroksid, nuk dëmton strukturën e gëzofit.
 • Mund të ndihmojë në eliminimin e njollave kafe rreth syve, gojës ose vendeve të tjera të veshjes.
 • Mund të ndihmojë në mbrojtjen e shtresës nga formimi i njollave.
 • Për qentë dhe macet e të gjitha moshave

Përdoret:

 • Për mbrojtje nga njollat ​​kafe: aplikojeni me kujdes ilaçin në vendet që janë kafe, prisni disa minuta të thahen dhe lëreni. Përdoreni produktin sipas nevojës.
 • Maska thith lagështinë e lotëve dhe të pështymës pa e tharë apo dëmtuar gëzofin.
 • Për të hequr njollat ​​kafe: Aplikojeni produktin me kujdes në zonat e skuqura të shtresës, prisni derisa të thahen dhe kreheni. Aplikojeni 1-2 herë në ditë ose sipas nevojës derisa njollat ​​të zhduken.
 • Për të arritur rezultatet më të mira, përdorni me Tauro Pro Line Pure Mist.

Prodhuar në Bashkimin Evropian.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Sasia

1000 ml, 250 ml

Be the first to review “Natural mask for spots around the eyes Tauro Pro Line”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Natural mask for spots around the eyes Tauro Pro Line

1,900.00 L

Add to Cart