Shampo për qen me kaçurrela 250 ml-Dr.Green

1,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: SHQKDRG250 Categories: , ,

Gama e shampove për qen Dr. Green është formuluar në bazë të përbërësve natyralë dhe me një pH të përshtatur me atë të lëkurës së qenit dhe pa parfume shtesë, për ta bërë atë më të këndshëm për ta. Përbëhet nga 4 shampo në një enë plastike bio, 100% nga kallam sheqeri dhe i riciklueshëm dhe në një format të lëngshëm për lloje të ndryshme flokësh apo lëkure.

Ka në bazë  mjaltin, pelte mbretërore, panthenol dhe livando.

Mjalti u jep flokëve kaçurrela hidratim dhe elasticitet, përveçse ka cilësi antiseptike dhe ushqen qimen..

Pelta mbretërore është shumë e pasur me vitamina, minerale, aminoacide dhe vitaminë C, prandaj është një ushqim i rëndësishëm për flokët dhe lëkurën, së bashku me veprimin e saj antiseptik.

Panthenoli ose provitamina B5 është qetësuese për lëkurën dhe është një ushqim i rëndësishëm për qimet.

Vaji esencial i livandës, përveçse është një repelent natyral kundër pleshtave dhe insekteve të tjera, zbut, relakson dhe ofron një aromë të këndshme.

Additional information

Weight 0.250 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen me kaçurrela 250 ml-Dr.Green

1,000.00 L