Qafore për qen PatentoPet M (37-47cm)

2,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

Të jetuarit me qenin tuaj është plot me momente befasuese.
Ne kemi zhvilluar qaforen unike me zinxhir të shkurtër të integruar që mund të tërhiqet nga pronari i qenit brenda pak sekondash. Qoftë në shëtitje apo stërvitje, shumë shpesh qentë duhet të lidhen për arsye sigurie. Brenda sekondave qaforja jonë Dog Control kthehet në një zinxhir të shkurtër, në mënyrë që liria e lëvizjes së qenit të kufizohet menjëherë.

Nëse zinxhiri nuk nevojitet më, materiali elastik tërhiqet dhe ripërshtatet në formën e jakës.
Qaforet PatentoPet® janë në dispozicion në cilësi të ndryshme: Premium, Basic dhe Sport.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Qafore për qen PatentoPet M (37-47cm)