Ushqim për mace – Savoury Duos Beef 79 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

Është një ushqim i plotë për macet e rritura

Me mish viçi dhe mëlçi pule

Përbërësit: Lëng pule, pule 38%, niseshte patate, mish viçi 3%, karrota 2,5%, mëlçi pule 2,4%, vezë, brokoli 0,5%, minerale.

Udhëzues për ushqyerjen: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftojeni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përbërësit analitikë: Proteina 6.5% Përmbajtja e yndyrës 8.1% Fibrat e papërpunuara 0.1% Hiri i papërpunuar 1.2% Lagështia 80%

 

Additional information

Weight 0.079 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim per mace me mish vici Wellness Core

Ushqim për mace - Savoury Duos Beef 79 gr

240.00 L