Cat Food – Savoury Duos Beef 79 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Out of stock

SKU: UMSDB0035 Categories: , , Tags: , ,

Është një ushqim i plotë për macet e rritura

Me mish viçi dhe mëlçi pule

Përbërësit: Lëng pule, pule 38%, niseshte patate, mish viçi 3%, karrota 2,5%, mëlçi pule 2,4%, vezë, brokoli 0,5%, minerale.

Udhëzues për ushqyerjen: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftojeni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përbërësit analitikë: Proteina 6.5% Përmbajtja e yndyrës 8.1% Fibrat e papërpunuara 0.1% Hiri i papërpunuar 1.2% Lagështia 80%

 

Additional information

Weight 0.079 kg
Be the first to review “Cat Food – Savoury Duos Beef 79 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Ushqim per mace me mish vici Wellness Core

Cat Food - Savoury Duos Beef 79 gr

240.00 L