Dog Food – Core Single Protein Lamb 400 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

95 in stock

SKU: CWSPLP0081 Categories: , , Tags: , ,

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç të të gjitha madhësive dhe racave

Çdo kanaçe me CORE 95% përmban një proteinë të vetme të pastër plus një superushqim të pasur me antioksidantë. Çdo recetë është pa drithëra, e mbushur me proteina dhe e fortifikuar me vitamina dhe minerale për të siguruar që qeni juaj të ketë ushqimin që i nevojitet për t’u rritur. Shërbejeni si një vakt të plotë.

Përbërja:

95% mish qengji [66% (Zemra, mëlçi, mushkëri, mish), 29% lëng mishi], 4% kungull, 1% minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 1267 Kcal/Kg ose 507 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.4 kg
Be the first to review “Dog Food – Core Single Protein Lamb 400 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Core Single Protein Lamb 400 gr

550.00 L

Add to Cart